OCHRANNÉ PRODUKTY G'ZOX RUČNÁ AUTOUMYVÁRKA OPRAVA A STRIEKANIE KOŽE HĹBKOVÉ ČISTENIE A TEPOVANIE GALÉRIA KONTAKT Farina Car Detailing

Najlepšia svetová kvalita G'zox

Ochranné produkty G'zox

G’zox® HI-MOHS Coat

Náter Hi-Mohs Coat odporúčame na dokonalú ochranu automobilov najvyšších tried, ale aj reprezentačných, či služobných vozidiel a pre všetkých majiteľov aút, ktorí nemajú radi kompromisné riešenia. Najtvrdší a najodolnejší náter na svete ochráni a zlepší nielen výzor vášho vozidla, ale aj jeho funkčné vlastnosti.

G’zox® Real Matte Coat

Perfektná ochrana matného laku a áut s ochrannou fóliou. Gzox® Real Matte Coat chráni automobily, ktoré si vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Matné a jemné laky dávajú autu jedinečný vzhľad, ale sú mimoriadne náročné na údržbu. Náš náter z čistého kremíkového skla so špeciálnym zložením vytvoreným výlučne na ochranu matných a citlivých lakových náterov, nanesením sa zvýrazní farebná hĺbka a zároveň zníži odrazivosť povrchu.

G’zox® New Real Glass Coat

Balíček G’zox® New Real Glass Coat je základný balíček služieb G‘zox® zahŕňajúci detailing vozidla, prípravu a aplikáciu kremíkového skla. New Real Glass Coat odporúčame pre vozidlá na bežné použitie, garážované vozidlá a pre všetkých majiteľov, ktorí chcú zabezpečiť mechanickú ochranu laku a vzhľad auta ako z autosalónu.

G’zox® Real Glass Coat

G’zox® Real Glass Coat je najviac používaným detailingovým produktom G’zox® na svete. Profesionálna ochrana Real Glass Coat je určená pre negarážované vozidlá. Real Glass Coat je perfektnou ochranou proti vplyvom prostredia, výkyvmi počasia a znečistením, ktoré negatívne ovplyvňujú stav a trvácnosť laku.

Kontaktujte nás


+421 905 501 502